Zwroty i reklamacje

W sklepie Żywe Srebro dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie dostępne produkty spełniały oczekiwania naszych klientów. Jeśli jednak chcesz zwrócić zakupiony u nas produkt, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Zwrot towaru

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony produkt, poinformuj nas o odstąpieniu od umowy pisemnie bądź mailowo w formie jednoznacznego oświadczenia (możesz skorzystać ze wzoru dostępnego TUTAJ --> POBIERZ) w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.  

Oświadczenie odstąpienia od umowy wraz ze zwracanym produktem/produktami a także dowodem zakupu wyślij na adres korespondencyjny Sklepu. Dane kontaktowe i adres korespondencyjny znajdziesz w zakładce Kontakt oraz w formularzu zwrotu. 

Pamiętaj!

Zwracany towar powinien zostać należycie zabezpieczony na czas transportu. Koszt zwracanego produktu ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru w przypadku nie dotrzymania terminu zwrotu. 

 


 

Reklamacja

 W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Poinformuj nas o problemie. 
Skontaktuj się z nami, na przykład poprzez adres e-mail (sklep@zywesrebro.pl) i opisz problem.

2. Wypełnij formularz reklamacji (--> Pobierz tutaj)
Prześlij do nas w formie pisemnej szczegóły dotyczące reklamacji. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji, nr telefonu, numer zamówienia i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz data wystąpienia wady a także Twoje żądanie. Możesz skorzystać z gotowego formularza reklamacyjnego dostępnego na naszej stronie. Wypełniony formularz dołącz do przesyłki z reklamowanym przedmiotem. 

3. Odeślij reklamowany produkt
Składając reklamację prosimy o odesłanie reklamowanego produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz dowodem zakupu i formularzem reklamacji. Zwracany towar powinien zostać należycie zabezpieczony na czas transportu. 

Reklamowany produkt należy wysłać na adres korespondencyjny firmy. Dane kontaktowe oraz adres korespondencyjny znajdziesz w zakładce Kontakt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl