O nas

Co robimy w Żywym Srebrze?

Dbamy, aby przedmioty dawne miały zasłużone miejsce w Waszym codziennym życiu. Ponieważ to nie tylko ozdoby, ale także w pełni funkcjonalne przedmioty, w dodatku w przepięknej oprawie. Niekiedy znaczenie ładniejszej niż ich współczesne odpowiedniki. To znaczy też, że stale wyszukujemy ciekawe, nietypowe i atrakcyjne przedmioty. A następnie zgłębiamy ich historię i przywracamy pierwotny blask. Stale poszerzamy kolekcję Żywego Srebra o koleje unikaty, by następnie mogły one trafić do Was.

Posiadamy wiele antycznych sreber, a także innego rodzaju przedmioty vintage. Każdy jest wyjątkowy, świetnie sprawdzi się w Waszych wnętrzach. Dodatkowo każdy jest niebanalnym pomysłem na prezent. Szczególnie zależy nam na dostarczaniu antyków w pełni funkcjonalnych, użytecznych, przydatnych na co dzień. 

Żywe Srebro oferuje więc przedmioty dawne, które zostały wyselekcjonowane pod kątem jakości wykonania, atrakcyjnego wyglądu i unikalności. Następnie zostały poddane ekspertyzie oraz profesjonalnemu czyszczeniu.

W naszym sklep internetowym z antykami możecie zapoznać się z kolekcją i wybrać te idealne dla siebie lub na prezent. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl